Aktuality

Aréna Kežmarok patrila štvrtého mája bojovému umeniu

01

V Aréne Kežmarok sa 4. mája od 9.00 hod. konalo pred slávnostným galavečerom Knockout 6 tretie kolo Open Ligy v Kickboxe. Do súťaže sa prihlásilo viac než 220 zápasníkov nielen zo Slovenska, ale i z Ukrajiny, Poľska, či Maďarska. Súťažilo sa vo všetkých kategóriách, od detí od šesť rokov až po dospelých. Pri slávnostnom otvorení súťaže bol aj primátor mesta Kežmarok Ján Ferenčák. Večer patril už samotnému galavečeru Knockout 6. V dvanástich zápasoch pod pravidlami Muay Thai, K1, boxu a MMA sa nám predstavili zástupcovia kežmarského Goral gymu, medzi ktorými bol aj dvojnásobný majster sveta WKU Jozef Kolodzej, majster Slovenska v K1 Marek Dolanský, či talentovaná strieborná medailistka zo svetového pohára Ema Zacharová a rovnako strieborný medailista zo svetového pohára Markus Smrek. V ringu ste videli aj talentovaného majstra Slovenska v kickboxe a víťaza svetového pohára Adriana Čulíka. V bojoch sa predstavili aj ďalší reprezentanti z Goral gymu Kežmarok či z popradských klubov Body gymu a Paga gymu. Pred približne 700 divákmi ich súpermi boli skúsení bojovníci z Poľska, Ukrajiny a samozrejme zo Slovenska.